zima w górach

Ciekawe pomysły na święta w górach

Święta to magiczny i niezapomniany czas. Wiążą się ze wspaniałą uroczystą atmosferą i celebrowaniem chwil spędzanych w gronie najbliższych. Niestety ich przygotowanie często jest bardzo trudne, szczególnie gdy musimy godzić pracę zawodową z opieką nad dziećmi i prowadzeniem domu. W sytuacji, kiedy pragniemy, by czas świąt był dla nas okazją na prawdziwy wypoczynek, a jednocześnie nie chcemy stracić nic z niezwykłej atmosfery, warto rozważyć spędzenie świąt w górach.

Piękna okolica, widok nieodległych ośnieżonych szczytów, położone niedaleko popularne stacje narciarskie, a jednocześnie komfort i spokój stylowego drewnianego domku są gwarancją udanego pobytu. Sprawdźmy, gdzie możemy liczyć na tak udane połączenie cech, które pozwolą nam na relaks i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Górski domek na święta

Cudowna, górska okolica, wspaniałe widoki na ośnieżone szczyty i srebrzące się świerki, wesoło strzelające płomienie w rozpalonym kominku – to prawdziwie sielankowy obrazek. Nie jest jednak wcale przesadzony! Tego rodzaju atrakcje czekają osoby, które zdecydują się na wynajęcie drewnianych domków położonych w Falsztynie, u podnóża Pienin, nieopodal Niedzicy.

Kompleks składa się z sześciu domków z dobrym dojazdem, a jednocześnie znajdujących się na skraju miejscowości, co zapewnia spokój i ładny widok na okolicę. Każdy domek jest wyposażony w stylowy kominek, a także niezbędne zaplecze: łazienki z prysznicami, lodówkę, kuchenkę oraz sprzęty kuchenne. Tuż przy domkach znajduje się bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci, a teren jest objęty monitoringiem.

Okolica, w której zlokalizowane są domki, obfituje w wiele atrakcji. Niedaleko znajduje się kilka stacji narciarskich, można odwiedzić położone niedaleko średniowieczne zamki lub zwiedzić zaporę. Warto także wybrać się na wycieczki na szlaki dostępne na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Można również poznać historyczne i przyrodnicze ciekawostki słowackiej części Spiszu, np. zabudowania klasztorne w nieodległym Czerwonym Klasztorze.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.