spływ dunajcem

Co mają do zaoferowania drewniane domki w Falsztynie?

Wypoczynek w górach ma wielu zwolenników. W przeciwieństwie do spędzania wolnego czasu nad morzem lub jeziorami, pobyt w górach oferuje znacznie szerszą paletę możliwości. Wśród różnych atrakcji znajdują się zarówno wyprawy na górskie wycieczki, jak i uprawianie rozmaitych sportów, a także poznawanie ciekawych miejsc i kontakt z przyrodą. Wiele osób stroni od gór, obawiając się dużego tłoku i panującego w górskich kurortach harmideru. Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele mniejszych miejscowości, gdzie urlop można spędzić z dala od szczególnie oblężonych miejsc. Jedną z takich możliwości są drewniane domki w Falsztynie. Dzięki znakomitej lokalizacji i komfortowym warunkom można tu wypocząć, korzystając jednocześnie z możliwości, jakie stwarzają pełne różnych atrakcji okolice.

Okolice Falsztyna

Okolice Falsztyna to przede wszystkim położone bardzo blisko urokliwe Pieniny oraz Zalew Czorsztyński i przełom Dunajca. Blisko stąd także do położonych nad Zalewem zamków – w Niedzicy oraz po drugiej stronie jeziora, w Czorsztynie. Falsztyn to jedno z niewielu miejsc, gdzie można zobaczyć na raz aż trzy masywy górskie – wspomniane Pieniny, Tatry oraz Gorce. Tak doskonała lokalizacja daje znakomite możliwości wypoczynku przez cały rok. W sezonie letnim wielką atrakcją są m.in. możliwość spływu Dunajcem lub uprawiania sportów wodnych nad Zalewem Czorsztyńskim, a także przejażdżki po ścieżkach rowerowych wokół niego. Zimą okolica zachęca do uprawiania narciarstwa. Niedaleko znajduje się kilka znakomitych stacji narciarskich. Niezależnie od pory roku ciekawą propozycją są górskie wycieczki czy zwiedzanie trzech położonych nieopodal zamków: w Niedzicy, w Czorsztynie oraz położonego na terenie Pienińskiego Parku Narodowego Zamku św. Kingi.

Domki w Falsztynie

Drewniane domki w Falsztynie to bardzo atrakcyjne obiekty, wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Goście znajdą tu wygodne sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, a także dobrze wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Wielką zaletą domków jest to, że są położone na skraju miejscowości i oferują piękny widok oraz możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.