Drewniany domek w górach

Drewniany domek w górach jako propozycja na ferie zimowe

W ferie zimowe wiele rodzin wybiera się w góry. Nic w tym dziwnego – o tej porze roku wyglądają najpiękniej. Rodzice często chcą, aby ich pociechy poznały podstawy jazdy na nartach, a może nawet złapały bakcyla na całe życie. Idealnym wyborem na zimowy wypad jest drewniany domek, który będzie czymś więcej, niż tylko dobrą bazą wypadową na stok czy zwiedzanie okolicznych atrakcji.

Przytulny kąt dla wszystkich

Większość dzieci uwielbia szaleństwa na stoku, lecz chciałaby równie aktywnie spędzać czas po powrocie do hotelu lub pensjonatu. To w przypadku wymienionych obiektów często jest niemożliwe. Mała powierzchnia, na której wszyscy członkowie rodziny planują zająć się czymś innym, jest często przyczyną konfliktów. Drewniany domek w górach idealnie rozwiązuje ten problem. W naszych domkach rodzina ma do dyspozycji dwie sypialnie na piętrze i salon z telewizorem na parterze. Każdy może więc znaleźć przytulny kąt dla siebie. Dzieci mogą oglądać telewizję lub bawić się w salonie, a mama zdrzemnąć na górze, podczas gdy tata przygotowuje podwieczorek dla wszystkich. Pobyt w domku oznacza też sporo przestrzeni w ogrodzie dookoła niego. Dzieci, po powrocie ze stoku, mogą nadal korzystać ze świeżego, górskiego powietrza i zając się lepieniem bałwana, budową igloo czy bitwą na śnieżki.

Niepowtarzalny klimat

Drewniane domki mają swój niepowtarzalny urok. Drewno to materiał naturalny, w którego otoczeniu lubimy przebywać. Zaśnieżony taras, z którego rozciąga się malowniczy widok na szczyty, potrafi przyciągać jak magnes. Rodzinnego, sielskiego klimatu nadaje niewątpliwie też ogień wesoło skwierczący w kominku. Kominki w naszych domkach opalane są drewnem i z powodzeniem ogrzewają je nawet w bardzo mroźne dni. Drewniane domki idealnie wpisują się w górski krajobraz, a ich widok po prostu cieszy oczy. Domek w cichej okolicy gwarantuje też stuprocentowy wypoczynek, wolny od hałasów zza ściany, trzaskania drzwiami przez sąsiadów, czy klaksonów samochodów na pobliskiej ulicy.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.