domek w górach

Drewniany domek w górach – Twoje miejsce na nocleg

Wiele osób szuka dobrego miejsca na spędzenie wakacji czy na weekendowy wypad. Jeśli zależy Wam na ciszy, kontakcie z przyrodą i ciekawej okolicy obfitującej w atrakcje turystyczne powinniście rozważyć wynajęcie drewnianego domku w górach, w okolicy Zalewu Czorsztyńskiego. Nowe, przestronne domki oferują pełen komfort pobytu i wygodny nocleg. Są wyposażone we wszystkie udogodnienia, oraz spory terenu wokół.

 

Cisza, spokój i niedalekie atrakcje

Wypoczynek w świetnie usytuowanych domkach, które znajdują się w Falsztynie, to znakomity sposób na naładowanie akumulatorów, relaks i zyskanie nowych sił. Spokojne sąsiedztwo, widok na lasy i urokliwe pagórki, a także położone niedaleko Tatry i Pieniny to magnes, który przyciąga wiele osób.

Dobrze zagospodarowany teren przy domkach daje możliwość wygodnego wypoczynku z całą rodziną. Jest dużo miejsca do zabawy dla dzieci, a niedaleko mamy wiele interesujących obiektów, które warto odwiedzić. Atrakcją są nie tylko zamki w Niedzicy i Czorsztynie, ale także Czerwony Klasztor znajdujący się na pobliskiej Słowacji. Goście mogą również korzystać z możliwości, jakie daje Zalew Czorsztyński oraz bliskość Pienin.

 

Elastyczne terminy

Przy wyborze miejsca do wypoczynku ważne są dogodne możliwości wynajęcia domku. Wiele z nas nie może pozwolić sobie na dłuższy urlop, dość często zdarzają się kłopoty z uzyskaniem wolnych dni w czasie wakacji czy w okolicach świąt. Dlatego tak ważna jest oferta przyjazdu na krótsze okresy czasu, także w środku tygodnia czy też na dni sąsiadujące z weekendem. Domki Falsztyn dają możliwość dokonania rezerwacji na minimum 4 dni w czasie sezonu turystycznego oraz na co najmniej 2 dni poza sezonem. Istnieje jednak również opcja przyjazdu na krótszy pobyt, po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Komfort i duża ilość miejsca

Domki, w których mamy wypoczywać powinny zapewniać maksymalny komfort i dużą ilość miejsca. Domki Falsztyn to powierzchnia aż 60 m2. Wnętra domków są bardzo jasne i niezwykle estetycznie urządzone. Pokoje oferują dużą ilość miejsca, i wygodne umeblowanie. W domkach znajduje się dobrze wyposażone kuchnia i łazienka.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.