Strona główna » Noclegi nad Zalewem Czorsztyńskim

Noclegi nad Zalewem Czorsztyńskim

Zalew Czorsztyński, nad którym położone są nasze całoroczne domki drewniane, jest sztucznym zbiornikiem wodnym, stworzonym jako zbiornik retencyjny chroniący przed zalaniem położone niżej tereny. Jezioro, które zostało oddane do użytku w 1997 roku, powstało przez zbudowanie w Niedzicy zapory wodnej pomiędzy Pieninami Spiskimi i Właściwymi. Zapora, oprócz funkcji użytkowych, jest jednocześnie jedną z największych atrakcji turystycznych związanych z regionem Jeziora Czorsztyńskiego. Nie tylko można po niej przejść na drugą stronę jeziora, wykonując przy okazji zdjęcia, ale też warto uwiecznić na fotografii samą zaporę. Na części spacerowej tamy mieści się niezwykły obraz 3D – „Moc Żywiołów” autorstwa Ryszarda Paprockiego i Zbigniewa Wojkowskiego. Ustawiając się w odpowiednim miejscu, można ujrzeć rwącą rzekę, szalejące wiry i wodospady. Całe malowidło mierzy 34 metry.

Wypoczynek w domku nad Jeziorem Czorsztyńskim przypomina nieco wypoczynek na Mazurach. Podobnie, jak ma to miejsce na Mazurach, również po Jeziorze Czorsztyńskim pływają liczne łodzie, jachty i statki wycieczkowe. Tym, co przemawia na korzyść Zalewu Czorsztyńskiego, są piękne górskie krajobrazy.

Jak wybrać domek nad Jeziorem Czorsztyńskim

Szukając komfortowego domku nad Czorsztynem, warto zapoznać się z ofertą naszych całorocznych domków drewnianych. Dysponujemy sześcioma przytulnymi domkami do wynajęcia, wyposażonymi w łazienkę o hotelowym standardzie oraz w kominek, który zapewnia ciepło jesienią i zimą. Nasze domki nad Zalewem Czorsztyńskim stanowią doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych, takich jak np. zamki w Niedzicy i Czorsztynie czy skansen w Kluszkowicach. Zapraszamy do całorocznej rezerwacji naszych domków nad jeziorem.

Całoroczne domki do wynajęcia nad Czorsztynem w atrakcyjnej cenie

Całoroczne domki do wynajęcia nad Jeziorem Czorsztyńskim są bardzo przystępne cenowo. Ceny wynajmu domku zaczynają się już od 300 zł/dobę. Serdecznie zapraszamy, zarówno w sezonie, jak i poza sezonem. Zachęcamy do co najmniej 4-dniowego pobytu w sezonie. Poza sezonem do 2-dniowego. Krótsze terminy ustalamy indywidualnie.

W naszych domkach nad Czorsztynem wypoczniesz, zregenerujesz się i miło spędzisz czas. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zarezerwuj termin pobytu. Po rezerwacji prosimy o wpłatę 30-50% na konto. Resztę uregulujesz w dniu przyjazdu.

Zapraszamy do spędzenia urlopu w naszych domkach nad Czorsztynem!